fbpx

Dzień Dziecka pod hasłem „Polak Mały – Radośnie, Rodzinnie z Historią” w Parku Jordana

Dzień Dziecka pod hasłem „Polak Mały – Radośnie, Rodzinnie z Historią” w Parku Jordana

31.05.2019 roku w Parku Jordana odbył się specjalny koncert Golec uOrkiestra. Współorganizatorem był Małopolski Kurator Oświaty – Barbara Nowak. Zorganizowano różne konkursy dla dzieci. Chętni mogli zaśpiewać z zespołem piosenki. Golec uOrkiestra podczas koncertu razem z publicznością zaśpiewali również Mazurek Dąbrowskiego. Zabawa w parku połączona była z nauką, historią i lekcją patriotyzmu. Zespół zaśpiewał też nową piosenkę, która bardzo spodobała się widzom. Po koncercie można było zrobić sobie wspólne zdjęcie z braćmi Golcami, porozmawiać, uzyskać autograf…

Uczniowie Zespołu Szkół Gastronomicznych nr 2: Bartłomiej Dańda, Justyna Grząbel i Helena Kaim pod opieką pani Grażyny Kumorek-Mastalerz, obsługujący ekipę Golec uOrkiestra, mogli poznać ją bliżej również „od kuchni”.

Zespół zrobił na nas ogromne wrażenie! Ten dzień będziemy długo pamiętać!