fbpx

CERTYFIKAT WIELKIEGO SERCA

CERTYFIKAT WIELKIEGO SERCA

W tegorocznej akcji zbiórki darów dla Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt, organizowanej przez Krakowskie Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami, Nasza Szkoła wzięła udział z wielkim zaangażowaniem oraz z nadzieją na to, że chociaż w ten sposób możemy pomóc  pokrzywdzonym przez los zwierzętom.

Obecna sytuacja epidemiologiczna wpływa praktycznie na każdy aspekt naszego życia.
W związku z tym ilość przyjmowanych w schronisku darów dla zwierzaków drastycznie zmalała, dlatego tegoroczna akcja gwiazdkowa miała wyjątkowe i ogromne znaczenie dla przyszłości podopiecznych schroniska.

Nasza Szkoła spisała się na medal. Zebraliśmy 140  kg karmy.

Bardzo serdecznie dziękujemy uczniom i wychowawcom klas: 1kc, 1ak, 1A, 1B, 1C, 1D, 2bmp, 2bmg, 2Dcp, 2Ap, 2Cp, 2ag, 2bg, 2cg, 2dg, 3a i 4b. Podziękowania należą się także rodzicom, którzy bezpośrednio zawieźli dary do schroniska.

Dziękujemy za to, że zawsze możemy na Was liczyć.

Szkolne Koło Wolontariatu