fbpx

Certyfikat „Szkoły Odpowiedzialnej Cyfrowo”.

Certyfikat „Szkoły Odpowiedzialnej Cyfrowo”.

Zespół Szkół Gastronomicznych nr 2 otrzymał Certyfikat „Szkoły Odpowiedzialnej Cyfrowo”.

W marcu br. nasza szkoła dołączyła do innowacyjnego ogólnopolskiego projektu edukacyjnego SZKOŁA ODPOWIEDZIALNA CYFROWO, który wspiera szkoły we wdrażaniu nowych technologii i higieny cyfrowej w edukacji, a także w procesie tworzenia szkolnej profilaktyki e-uzależnień, przestrzeni relacji oraz bogatej alternatywy dla świata cyfrowego dla uczniów, nauczycieli oraz rodziców.

SZKOŁA ODPOWIEDZIALNA CYFROWO to wspólnota uczniów, rodziców i nauczycieli, dla których wartością jest kształtowanie równowagi między korzystaniem z nowych technologii i świadomym tworzeniem realnych więzi poza przestrzenią Internetu.

Dziękujemy za zaangażowanie całej Społeczności Szkolnej w to przedsięwzięcie, które wpisuje się w podstawowe kierunki realizacji polityki oświatowej  państwa na rok szkolny 2020/2021.

Projekt realizuje fundacja Dbam o Mój Zasiąg.

Szczegóły na: https://dbamomojzasieg.pl/soc/