fbpx

Certyfikat „Szkoła z pasją pomagania” dla Zespołu Szkół Gastronomicznych nr 2!

„Szkoła z pasją pomagania to  całościowy program profilaktyczno-edukacyjny dla szkół podstawowych i  ponadpodstawowych, który  przekłada się na realną poMOC dla nieuleczalnie chorych dzieci”. Obejmuje zajęcia profilaktyczno-edukacyjne oraz szereg akcji np. mikołajkowa, kiermasz świąteczny, zbiórka wielkanocna „pieluszka dla zajączka”, pomoc socjalna dla podopiecznych hospicjum dla dzieci „Alma Spei” i ich rodzin oraz wiele innych przedsięwzięć. Akcja objęta jest honorowym patronatem Małżonki Prezydenta RP Agaty Kornhauser-Dudy.

Bardzo się cieszymy, że mogliśmy dołożyć swoją cegiełkę do tak szlachetnej inicjatywy! Całoroczne zaangażowanie społeczności szkolnej przyniosło wszystkim radość i satysfakcję. Egzamin z empatii zdaliśmy na szóstkę! 08.06.2022 r. Dyrektor Andrzej Ptasznik, prof. Magdalena Sudoł oraz uczennice: Anna Karska i Martyna Górecka odebrali podczas uroczystej Gali Certyfikat „Szkoła z pasją pomagania” dla Zespołu Szkół Gastronomicznych nr 2 w Krakowie.

Jak przystało na szkołę gastronomiczną przygotowaliśmy również poczęstunek na uroczystą Galę podsumowującą program „Szkoła z pasją pomagania”. Uczniowie Zespołu Szkół Gastronomicznych nr 2: Zuzanna Dębska i Karol Marzec pod opieką kierownik Grażyny Kumorek-Mastalerz serwowali sporządzone w Warsztacie Szkolnym kanapeczki i ciastka.

Najmniejszy gest z naszej strony był dostrzeżony i doceniony. Otrzymaliśmy również specjalne podziękowanie za zaangażowanie i pasję pomagania! Dziękujemy Wszystkim uczniom i nauczycielom za poświęcony czas i serce, wsparcie finansowe i psychologiczne. Każde z nich było ważne! Wywoływało niejeden raz uśmiech na twarzach chorych dzieci i ich rodzin!

Scan podziękowanie szkoła z pasją pomagania 2022

Scan certyfikat szkoła z pasją pomagania 2022