fbpx

Klasa patronacka

Zespół Szkół Gastronomicznych nr 2 w Krakowie uruchamia od 1 września 2023 r. w Branżowej Szkole I Stopnia klasę w zawodzie kucharz młodociany pracownik pod patronatem Orbis S.A. Intencją Orbis jest rzetelne kształcenie praktyczne uczniów oraz przekazanie im wiedzy i umiejętności, które ułatwią start w zawodzie kucharz. Najlepsi uczniowie będą mieli możliwość zatrudnienia po zakończeniu nauki.

Uczniowie kształcący się w zawodzie kucharz będą mieli zapewnione zajęcia praktyczne pod okiem szefów kuchni z następujących krakowskich hoteli: Mercure Kraków Stare Miasto, Novotel i Ibis Kraków Centrum, Novotel Kraków City West i Ibis Budget Kraków Stare Miasto.

Wykaz hoteli w których uczniowie kucharz młodociany pracownik będą odbywali kształcenie praktyczne 2023/2024

Hotel „Mercure Kraków Stare Miasto”, 30-154 Kraków, ul. Pawia 18b
Hotel „Novotel Centrum”, 30-105 Kraków, ul. T. Kościuszki 5
Hotel „Novotel Kraków City West”, 30-150 Kraków, ul. Armii Krajowej 11
Hotel Ibis Budget Kraków Stare Miasto , 30-154 Kraków, ul. Pawia 15
Hotel Ibis Centrum/Accor , 30-102 Kraków, ul. Syrokomli 2