fbpx

Carving zakończony

Carving – zakończony !

Kolejna edycja kursu carving-zakończona. W tej edycji uczestniczyli tylko uczniowie z I klas – wyjątkowa młodzież, która tworzyła dzieła w skupieniu i dużym zaangażowaniu i przy odrobinie cierpliwości i koncentracji powstawały  wzory, niemalże projektowane przez rzeźbiarzy. Podczas kursu nasza młodzież zdobywała umiejętności rzeźbienia w owocach i warzywach, z zaciekawieniem słuchała i zadawała pytania, jednym z elementów kursu było pokazanie młodzieży, jakie korzyści mogą wynieść z inwestowania w siebie, poprzez zdobywanie nowych kwalifikacji. Po takim kursie nasza młodzież będzie potrafiła udekorować np. półmiski już nie tylko liściem sałaty czy natką pietruszki ale pięknie wyrzeźbionymi dekoracjami warzywnymi czy owocowymi.

Zajęcia prowadziły p. profesor Anna Kuć oraz p. profesor Marta Musiałowska