fbpx

Carving w ramach Centrum Kompetencji Zawodowych

Carving -kurs w ramach Projektu Centrum Kompetencji Zawodowych.

Nastała ostatnia edycja kursu carving w ramach projektu Centrum Kompetencji Zawodowych w branży turystyczno–gastronomicznej w Gminie Miejskiej Kraków, realizowanym w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014 – 2020 współfinansowanym ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego. Tym razem na kursie mamy uczestników tylko z pierwszych klas, którzy mają zapędy artystyczne mając po raz pierwszy nożyki w ręce. Podczas zajęć są cierpliwi, skupieni i poświęcają dużo uwagi w wykonanie swojej rzeźby .Poniżej przedstawiamy nasze prace. Dekoracje z owoców i warzyw przygotowane w ten sposób stanowią wspaniałą ozdobę bufetu lub bankietu zachwycając najpierw oko, a potem podniebienie konsumentów.

Pani Profesor Anna Kuć i Pani Profesor Marta Musiałowska