fbpx

Uroczyste otwarcie zrewitalizowanego boiska w Zespole Szkół i Placówek pn. „Centrum dla Niewidomych i Słabowidzących” w Krakowie odbyło się ze słodkim przysmakiem przygotowanym w restauracji „Pokusa”.

Uroczyste otwarcie zrewitalizowanego boiska w Zespole Szkół i Placówek pn. „Centrum dla Niewidomych i Słabowidzących” w Krakowie odbyło się ze słodkim przysmakiem przygotowanym w restauracji „Pokusa”. W naszej

Czytaj dalej

Do 18 kwietnia br. zostały przedłużone wszystkie obowiązujące zasady ograniczonego funkcjonowania szkół i placówek.

Dyrektor Zespołu Szkół Gastronomicznych nr 2 informuje że nadal pracujemy zdalnie – przedłużenie obowiązujących obostrzeń do 18 kwietnia. Poniżej link do strony MEN. https://www.gov.pl/web/edukacja-i-nauka/szkoly-i-placowki-nadal-pracuja-zdalnie–przedluzenie-obowiazujacych-obostrzen-do-18-kwietnia

Czytaj dalej