Harmonogram zebrań z rodzicami w I półroczu roku szkolnego 2018/19.

 

Harmonogram zebrań z rodzicami w I półroczu roku szkolnego 2018/19.

Data zebrania Godziny zebrań
20.09.2018 r.  16.30 i 18.00
8.11.2018 r.
3.01.2018 r.

 

20.09.2018 r. (czwartek)

 

Klasy III Technikum Gastronomicznego nr 11 i  Zasadniczej Szkoły Zawodowej nr 10.

Godz. 16.30 – spotkanie rodziców z wychowawcami w salach lekcyjnych.

 

Klasa Wychowawca Sala lekcyjna
3a mgr Agnieszka Korpak 24
3b mgr Agnieszka Michalec 15
3c mgr Ewa Brożek 3
3d mgr Mateusz Żak 12
3f mgr Anita Januszek 27
3ak mgr inż. Mirosława Broś 26
3ck mgr Lucyna Koperny 15a

 

Klasy IV  Technikum Gastronomicznego  nr 11.

Godz. 16.30 – zebranie ogólne dla rodziców w sali 22, przekazanie ważnych informacji dotyczących egzaminu maturalnego oraz egzaminu zawodowego, następnie spotkania rodziców z wychowawcami
w salach lekcyjnych.

 

Klasa Wychowawca Sala lekcyjna
4ac mgr Magdalena Sudoł 22
4b mgr Dorota Goleń 23
4c mgr Iwona Dyrdzik-Skompińska 28
4de mgr Krystyna Dudek 25

 

Klasy I i II Technikum Gastronomicznego  nr 11 oraz Szkoły Branżowej I Stopnia nr 10.

Godz. 18.00 – spotkanie rodziców z wychowawcami w salach lekcyjnych.

Klasa Wychowawca Sala lekcyjna
1a mgr inż. Iwona Kwapiszewska 15
1b mgr Anna Szczepańska 22
1c mgr inż. Renata Stępień 27
2a mgr Marzena Bańduła 25
2b mgr Joanna Pizło 24
2c mgr inż. Małgorzata Smęda 3
1ak mgr Aleksandra Lenartowicz 28
1ck mgr inż. Beata Dziekan-Krawczyk 26
2ak mgr inż. Marta Ziobro 15a
2ck mgr inż. Aneta Bartecka-Anioł 23

 

Nauczyciele, którzy nie mają wychowawstwa są do dyspozycji wychowawców i rodziców
w dniu zebrania w pokoju nauczycielskim.

 

8.11.2018 r. (czwartek)

 

Godz. 16.30Klasy I i II Technikum Gastronomicznego nr 11 i  Szkoły Branżowej I Stopnia nr 10.

 

Klasa Wychowawca Sala lekcyjna
1a mgr inż. Iwona Kwapiszewska 15
1b mgr Magda Bulanda 22
1c mgr inż. Renata Stępień 27
2a mgr Marzena Bańduła 25
2b mgr Joanna Pizło 24
2c mgr inż. Małgorzata Smęda 3
1ak mgr Aleksandra Lenartowicz 28
1ck mgr inż. Beata Dziekan-Krawczyk 26
2ak mgr inż. Marta Ziobro 15a
2ck mgr inż. Aneta Bartecka-Anioł 23

 

Godz. 18.00Klasy III i IV Technikum Gastronomicznego nr 11 i  Zasadniczej Szkoły Zawodowej nr 10.

 

Klasa Wychowawca Sala lekcyjna
3a mgr Agnieszka Korpak 24
3b mgr Agnieszka Michalec 15
3c mgr Ewa Brożek 3
3d mgr Mateusz Żak 12
3f mgr Anita Januszek 27
3ak mgr inż. Mirosława Broś 26
3ck mgr Lucyna Koperny 15a
4ac mgr Magdalena Sudoł 22
4b mgr Dorota Goleń 21
4c mgr Iwona Dyrdzik-Skompińska 28
4de mgr Krystyna Dudek 25

 

Nauczyciele, którzy nie mają wychowawstwa są do dyspozycji wychowawców i rodziców
w dniu zebrania w pokoju nauczycielskim.

 

3.01.2018 r. (czwartek)

 

Godz. 16.30Klasy III i IV Technikum Gastronomicznego nr 11 i  Zasadniczej Szkoły Zawodowej nr 10.

 

Klasa Wychowawca Sala lekcyjna
3a mgr Agnieszka Korpak 24
3b mgr Agnieszka Michalec 15
3c mgr Ewa Brożek 3
3d mgr Mateusz Żak 12
3f mgr Anita Januszek 27
3ak mgr inż. Mirosława Broś 26
3ck mgr Lucyna Koperny 15a
4ac mgr Magdalena Sudoł 22
4b mgr Dorota Goleń 21
4c mgr Iwona Dyrdzik-Skompińska 28
4de mgr Krystyna Dudek 25

 

Godz. 18.00Klasy I i II Technikum Gastronomicznego nr 11 i  Szkoły Branżowej I Stopnia nr 10.

 

Klasa Wychowawca Sala lekcyjna
1a mgr inż. Iwona Kwapiszewska 15
1b mgr Magda Bulanda 22
1c mgr inż. Renata Stępień 27
2a mgr Marzena Bańduła 25
2b mgr Joanna Pizło 24
2c mgr inż. Małgorzata Smęda 3
1ak mgr Aleksandra Lenartowicz 28
1ck mgr inż. Beata Dziekan-Krawczyk 26
2ak mgr inż. Marta Ziobro 15a
2ck mgr inż. Aneta Bartecka-Anioł 23

 

Nauczyciele, którzy nie mają wychowawstwa są do dyspozycji wychowawców i rodziców
w dniu zebrania w pokoju nauczycielskim.