Nasza kadra – nauczyciele

Kierownictwo Szkoły

Nazwisko i imię Zajmowane stanowisko
 Ptasznik Andrzej Dyrektor
 Konieczna Ewa Wicedyrektor
 Kurdziel  Renata Wicedyrektor
 Kumorek-Mastalerz  Grażyna Kierownik warsztatu

Nauczyciele rok szk. 2018/2019

Nazwisko i imię Nazwa zajęć
Banduła Marzena historia, wiedza o kulturze
Bartecka – Anioł Aneta przedmioty zawodowe
Bobek Maria przedmioty zawodowe
Broś Mirosława przedmioty zawodowe
Brożek Ewa język polski
Bulanda Magda pedagog
Celińska Elżbieta przedmioty zawodowe
Chrabąszcz Piotr religia
Knapik Małgorzata fizyka
Dudek Krystyna historia, WOS
Dukała Alina zajęcia praktyczne
Dyrdzik-Skompińska Iwona matematyka, informatyka
Dziekan-Krawczyk Beata przedmioty zawodowe
Fiema Bogusław wychowanie fizyczne
Figiel Barbara informatyka
Gdańska Marta bibliotekarz
ks. Gibas Jerzy religia
Goleń Dorota język angielski
Goraj Wanda przedmioty ekonomiczne
Gój Maciej wychowanie fizyczne
Hołysz Bogusława przedmioty zawodowe
Januszek Anita język polski
Koperny Lucyna chemia
Korfel Marta zajęcia praktyczne
Korpak Agnieszka matematyka
Kuć Anna zajęcia praktyczne
Kumorek Barbara zajęcia praktyczne
Kwapiszewska Iwona obsługa konsumenta
Lech Marta język angielski
Lenartowicz Aleksandra organizacja i ekonomika gastronomii
Łażewska Teresa religia
Marszałek Ludwika zajęcia praktyczne
Mazurków Joanna przedmioty zawodowe
Michalec Agnieszka biologia
Mizerek Marek wychowanie fizyczne
Musiałowska Marta zajęcia praktyczne
Nowak Adela zajęcia praktyczne
Obuchowicz-Pelc Kinga język francuski
Pilch Agnieszka zajęcia praktyczne
Pizło Joanna matematyka, informatyka
Przybyłowska-Bogdan Joanna geografia
Rokicka Aneta przedmioty zawodowe
Rzeźnikiewicz Julia język angielski
Smęda Małgorzata przedmioty zawodowe
Stanoch Joanna język rosyjski
Stępień Renata przedmioty zawodowe
Studzińska-Walas Małgorzata język polski
Sudoł Magdalena wychowanie fizyczne
Szczepańska Anna język niemiecki
Ziobro Marta przedmioty zawodowe
Żak Mateusz język angielski

 

Pracownicy administracji

Nazwisko i imię Zajmowane stanowisko
Woźniak Anna główny księgowy
Tadeusz Gutowski kierownik gospodarczy
Barbara Bartos st. referent
Kmiecik Małgorzata referent
Ostrowska-Nogiec Barbara sekretarz szkoły
Beata Motyka specjalista ds. ekon.-adm.