Nasza kadra – nauczyciele

Kierownictwo Szkoły

Nazwisko i imię Zajmowane stanowisko
 Ptasznik Andrzej Dyrektor Szkoły
 Konieczna Ewa Wicedyrektor ds. zawodowych
 Kurdziel  Renata Wicedyrektor ds. przedmiotów ogólnych
 Kumorek-Mastalerz  Grażyna Kierownik warsztatu szkolnego

Nauczyciele rok szk. 2018/2019

Lp. Nazwisko i imię  Nazwa zajęć
1. Ptasznik Andrzej edb, informatyka,
2. Konieczna Ewa przedmioty zawodowe
3. Kurdziel Renata geografia
4. Kumorek-Mastalerz Grażyna zajęcia praktyczne
5. Augustyn Alina zajęcia praktyczne
6. Badura Joanna przedmioty zawodowe
7. Banduła Marzena historia, wiedza o kulturze
8. Bartecka – Anioł Aneta przedmioty zawodowe
9. Begej-Topolska Alicja edb
10. Bobek Maria przedmioty zawodowe
11. Broś Mirosława przedmioty zawodowe
12. Brożek Ewa język polski
13. Brych Bożena język niemiecki
14. Bulanda Magda pedagog
15. Celińska Elżbieta przedmioty zawodowe
16. Chrabąszcz Piotr religia
17. Drużbacka Anna biologia
18. Dudek Krystyna historia, wiedza o kulturze
19. Dziekan-Krawczyk Beata przedmioty zawodowe
20. Fiema Bogusław wychowanie fizyczne
21. Figiel Barbara informatyka
22. Gdańska Marta bibliotekarz
23. Gibas Jerzy ks. religia
24. Goleń Dorota język angielski
25. Gój Maciej wychowanie fizyczne
26. Hołysz Bogusława przedmioty zawodowe
27. Janik Karolina język angielski
28. Januszek Anita język polski
29. Kęsek Elżbieta geografia
30. Kłos Małgorzata zajęcia praktyczne
31. Knapik Małgorzata fizyka
32. Koperny Lucyna przedmioty zawodowe
33. Korfel Marta zajęcia praktyczne
34. Korpak Agnieszka matematyka
35. Kościelny Magdalena język polski
36. Kubisz Agnieszka psycholog
37. Kuć Anna zajęcia praktyczne
38. Kumorek Barbara zajęcia praktyczne
39. Kwapiszewska Iwona obsługa konsumenta
40. Lang Agnieszka język angielski
41. Lenartowicz Aleksandra przedmioty ekonomiczne
42. Lizak-Obara Maria język angielski
43. Marszałek Ludwika zajęcia praktyczne
44. Marzec Marcin wychowanie fizyczne
45. Mazurków Joanna przedmioty zawodowe
46. Michalec Agnieszka biologia
47. Mietlicka Elżbieta rewalidacja
48. Mizerek Marek wychowanie fizyczne
49. Młynarczyk-Gemza  Aleksandra plastyka
50. Musiałowska Marta zajęcia praktyczne
51. Nowak Adela zajęcia praktyczne
52. Obuchowicz – Pelc Kinga język francuski
53. Olsazńska Magdalena język angielski
54. Pilch Agnieszka przedmioty zawodowe
55. Pizło Joanna matematyka
56. Przybyłowska-Bogdan Joanna geografia
57. Rokicka Aneta przedmioty zawodowe
58. Sałakowska Aleksandra język hiszpański
59. Smęda Małgorzata obsługa konsumenta
60. Stanoch Joanna język rosyjski, bibliotekarz
61. Staśko Renata zajęcia praktyczne
62. Stępień Renata przedmioty zawodowe
63. Suder Dorota religia
64. Sudoł Magdalena wychowanie fizyczne
65. Szczepańska Anna język niemiecki
66. Wójcicka-Konas Joanna zajęcia praktyczne
67. Zborowska Anna matematyka, informatyka
68. Ziobro Marta przedmioty zawodowe
69. Żak Mateusz język angielski

 

Pracownicy administracji

Nazwisko i imię Zajmowane stanowisko
Barbara Bartos st. referent
Gutowski Tadeusz kierownik gospodarczy
Kmiecik Małgorzata referent
Motyka Beata specjalista ds. ekon.-adm.
Anna Przedzimirska sekretarz szkoły
Woźniak Anna główny księgowy