LISTA OSÓB ZAKWALIFIKOWANYCH NA KURSY BARMAŃSKIE

LISTA OSÓB ZAKWALIFIKOWANYCH NA KURSY BARMAŃSKIE

Zmiana harmonogram kursów barmańskich 2018 r

LISTA OSÓB ZAKWALIFIKOWANYCH NA KURSY BARMAŃSKIE

 

 

KURS NR 1
1 ORZECHOWSKI Konrad
2 MACIAŚ Monika
3 ZALARSKA Katarzyna
4 KULBICKA Anna
5 PRZYBYŁO Joanna
6 CZEPIEC Barbara
7 RYŚ Wiktoria
8 PIASECKA Natalia
9 JÓZEFCZYK Maria
10 NOWAK Damian

 

 

KURS NR 2
1 SOKOŁOWSKA Joanna
2 RYSZKA Justyna
3 SOSIN Kamil
4 STASZEK Kamil
5 KUŹMA Klaudia
6 RYDZ Kinga
7 ŚLIWA Aleksander
8 NOWAK Sabina
9 POBOŻNIAK Agnieszka
10 ŁUSZCZ Dominika

 

 

KURS NR 3
1 BABIŃSKA Wioletta
2 DE LORME Aleksandra
3 ZYSEK Patrycja
4 DĘBOWSKA Kinga
5 TOBIASZ Dawid
6 GRZESIAK Jakub
7 PĘCZEK Piotr
8 LIS Dawid
9 POLEWCZAK Jakub
10 DZIAŁEK Aleksandra

 

 

KURS NR 4
1 ZUBEK Izabela
2 BĘTKOWSKA Ewa
3 BOŻEK Wiktoria
4 MAJ Diana
5 BURKOT Dagmara
6 SKOLARUS Ewelina
7 GOZDEK Aleksandra
8 KUDŁACZ Klaudia
9 SKAŁKA Szymon
10 KNAPIK Dominika

 

KURS NR 5
1 KYĆ Krzysztof
2 BIEL Mateusz
3 ZOŁA Mateusz
4 RUSINEK Michał
5 SOCHA Paulina
6 BORÓWKA Natalia
7 MACHACZKA Aleksandra
8 MARCIŃSKA Paulina
9 PULCHNY Karolina
10 KRZYSZTOFEK Anna

 

KURS NR 6
1 ŁOKAS Jakub
2 TWORZYDŁO Maria
3 KULCZYK Kamila
4 MATUS Izabela
5 SZNARC(SZWARC)-PITER Adrianna
6 WILK Julia
7 MROZOWSKA Natalia
8 DOBOSZ Damian
9 SARGA Łukasz
10 KUPIEC Andrzej

 

KURS NR 7
1 KNAPIK Sandra
2 KNUROWSKI Patryk
3 KUCIK Natalia
4 SZPAK Gabriela
5 KOWALCZE Gabriela
6 SIWEK Jan
7 ROMANEK Agnieszka
8 SEWERYN Angelika
9 MULARCZYK Weronika
10 SAWCZUK Sebastian

 

KURS NR 8
1 CZEKAJ Julia
2 KOWALSKA Magdalena
3 KWOKA Jędrzej
4 GAŁEK Oliwia
5 RÓWIŃSKA Patrycja
6 SIESIOWICZ Bartłomiej
7 PALONEK Weronika
8 RADZIĘTA Dominika
9 DYDUŁA Aleksandra
10 WOLFRAM Konrad

 

 

 

 

 

 

KURS NR 9
1 DĄDELA Jacek
2 GORLICZYŃSKI Michał
3 HOŁYŃSKI Michał
4 GĄSKA Karolina
5 DYBICH Edyta
6 POLEK Paweł
7 WÓJTOWICZ Natalia
8 WOJCIESZKO Wiktoria
9 SARGA Grzegorz
10 ŁĘTOCHA Paulina

 

KURS NR 10
1 PARZYGNAT Bartłomiej
2 PRZYSTAŁ Joanna
3 KWAŚNIEWSKA Agata
4 OZRECHOWSKI Michał
5 KOCIOŁEK Adriana
6 LENART Julia
7 NOWAK Karolina
8 NGUYEN DANG Michał
9 SZCZUREK Kamil
10 HOŁYST Joanna

WYKAZ UCZESTNIKÓW KURSÓW BARISTYCZNYCH ZAKWALIFIKOWANYCH

DO POSZCZEGÓLNYCH GRUP (WERSJA ROBOCZA)

 

KURS 1                                                                      KURS 5

1. Ryś Wiktoria                                                             1. Hebda Joanna

2. Piasecka Natalia                                                        2. Gałek Oliwia

3. Zalarska Katarzyna                                                   3. Kowalska Magdalena

4. Gozdek Aleksandra                                                   4. Knapik Sandra

5. Kulma Beata                                                             5. Tworzydło Maria

6. Orzechowski Konrad                                                6. Dybich Edyta

7. Pobożniak Agnieszka                                               7. Sikora Adrian

8. Kudłacz Klaudia                                                       8. Grabowska Zuzanna

 

KURS 2                                                                            KURS 6

1. Nowak Sabina                                                           1. Dobosz Damian

2. Przybyło Joanna                                                        2. Atłas Kinga

3. Staszek Kamil                                                           3. Pączek Jakub

4.  Ferlak Karolina                                                        4. Piasecka Patrycja

5. Maciaś Monika                                                         5. Wrona Mikołaj

6. Maj Karolina                                                            6. Bożek Wiktoria

7. Czepiec Barbara                                                       7. Maj Diana

8. Przybył Joanna                                                         8. Matus Izabela

 

KURS 3                                                                           KURS 7

1. Sokołowska Joanna                                                   1. Pomietło Wiktoria

2. Ryszka Justyna                                                          2. Dubiel Jakub

3. Tobiasz Dawid                                                          3. Babińska Wioletta

4. Sadowska Patrycja                                                    4. de Lorme Aleksandra

5. Rydz Kinga                                                               5. Drabik Daniel

6. Śliwa Aleksandra                                                      6. Czubaj Paulina

7. Basta Dominika                                                        7. Polut Mateusz

8. Dąbrowska Kinga                                                      8. Sotoła (Satoła) Andrzej

 

KURS 4                                                                        KURS 8

1. Kucik Natalia                                                            1. Hołyst Joanna

2. Burkot Dagmara                                                        2. Czekaj Julia

3. Kulbicka Anna                                                          3. Adamczyk Sebastian

4. Zysek Patrycja                                                           4. Sendorek Aleksandra

5. Socha Paulina                                                            5. Palonek Weronika

6. Borówka Natalia                                                        6. Krzyżkowski Bartosz

7. Hyszko Iwona                                                            7. Wojnar Karolina

8. Tomana Wioletta                                                       8. Czarny Cyryl

 

KURS 9                                                                          KURS 10

1. Dądela Jacek                                                            1. Knapik Dominika

2. Gorliczyński Michał                                                2. Parzygnat Bartłomiej

3. Wójtowicz Natalia                                                   3. Kulczyk Kamila

4. Rówińska Patrycja                                                   4. Okoński Piotr

5. Dyduła Aleksandra                                                  5. Dzięgiel Anna

6. Klimkowska Żaneta                                                 6. Kociołek Adrianna

7. Lis Dawid                                                                 7. Malada Paweł

8. Szczurek Kamil                                                        8. Hebda Joanna