Harmonogram kursów gastronomicznych rozpoczynających się w najbliższą sobotę 27.10 w ramach projektu unijnego CENTRUM KOMPETENCJI ZAWODOWYCH W GMINIE MIEJSKIEJ KRAKÓW

KURS GASTRONOMICZNY

   GRUPA I
mgr MARIA
BOBEK            
(SOBOTA)

LP IMIĘ
NAZWISKO
KLASA
1 IZABELA SUCHAN IIIAK
2 ANGELIKA OLEKSY IVB
3 WIKTOR KRAS IIC
4 WIKTORIA FURTAK IIID
5 DANIEL BOGUSZEWSKI IIID
6 NATALIA KLĘSK IIIB
7 RAFAŁ GARGUL IIB
8 JAKUB PITEK IB

DATA GODZINY ZAJĘĆ SALA
27.10 7.30-13.45 13
10.11 14.00-20.15 13
17.11 7.30-13.45 13
24.11 14.00-20.15 13
01.12 7.30-13.45 13
08.12 14.00-20.15 13
15.12 7.30-13.45 13

GRUPA
IV     
mgr
MARIA BOBEK                 
(SOBOTA)

LP IMIĘ
NAZWISKO
KLASA
1 ANGELIKA STRYSZOWSKA IIIAK
2 EWELINA WYJAŚNIAŁ IIIAK
3 MAGDALENA JANECZEK IIB
4 KONRAD ŻAK IIB
5 AGATA KWAŚNIEWSKA IIIB
6 EMIL LEŚNIAK IA
7 KSENIA KOHUT IB
8 WERONIKA GORZKOWSKA IB

DATA GODZINY ZAJĘĆ SALA
27.10 14.00-20.15 13
10.11 7.30-13.45 13
17.11 14.00-20.15 13
24.11 7.30-13.45 13
01.12 14.00-20.15 13
08.12 7.30-13.45 13
15.12 14.00-20.15 13

GRUPA
II     
mgr
inż. MIROSŁAWA BROŚ          
(SOBOTA)

LP IMIĘ NAZWISKO KLASA
1 PIOTR TOCHOWICZ IIA
2 KAMIL SZCZUREK IIID
3 EWELINA GIBEK IIB
4 ZUZANNA GRABOWSKA IIB
5 KLAUDIA BIELECKA IIB
6 JULIA ISKRA IIB
7 IZABELA RUSEK IIID
8 DANIEL SZLACHETKA ICK

DATA GODZINY ZAJĘĆ SALA
27.10 7.30-13.45 17
10.11 14.00-20.15 17
17.11 7.30-13.45 17
24.11 14.00-20.15 17
01.12 7.30-13.45 17
08.12 14.00-20.15 17
15.12 7.30-13.45 17

GRUPA
V     
mgr
inż. MIROSŁAWA BROŚ          
(SOBOTA)

LP IMIĘ NAZWISKO KLASA
1 IZABELLA ŚWIĘSZEK IVAC
2 WIKTORIA KULA IIB
3 NATALIA GADOCHA IIID
4 DAMIAN NOWAK IVB
5 PAWEŁ LUBERA IIIA
6 DOMINIK JĘDRZEJCZYK  IIIF
7 EWELINA SŁOWIK IB
8 MARCELI BARWIŃSKI IA

DATA GODZINY ZAJĘĆ SALA
27.10 14.00-20.15 17
10.11 7.30-13.45 17
17.11 14.00-20.15 17
24.11 7.30-13.45 17
01.12 14.00-20.15 17
08.12 7.30-13.45 17
15.12 14.00-20.15 17

GRUPA
III     
mgr
LUDWIKA MARSZAŁEK          
(SOBOTA)

LP IMIĘ NAZWISKO KLASA
1 WERONIKA MULARCZYK IIIB
2 JULIA CZYŻ IIA
3 WERONIKA BAŃDO IIIAK
4 DANIEL ENZ IIB
5 DARIUSZ PYRCZAK IIB
6 ROBERT KĄCKI IB
7 ALEKSANDRA WIERTEL IC
8 KINGA MAJEWSKA IA

DATA GODZINY ZAJĘĆ SALA
27.10 7.30-13.45 16
10.11 14.00-20.15 16
17.11 7.30-13.45 16
24.11 14.00-20.15 16
01.12 7.30-13.45 16
08.12 14.00-20.15 16
15.12 7.30-13.45 16

GRUPA  VI
mgr
LUDWIKA MARSZAŁEK          
(SOBOTA)

LP IMIĘ NAZWISKO KLASA
1 DAMIAN JANOWIAK IIA
2 GABRIELA GODEK IIA
3 JAGODA GÓRKA IIA
4 MARCIN BLASIŃSKI IIIA
5 JAKUB STOBIERSKI IB
6 AGNIESZKA BARZAN IIA
7 KACPER URBANIK IA
8 MICHAŁ NGUYEN DANG IIC

DATA GODZINY ZAJĘĆ SALA
27.10 14.00-20.15 16
10.11 7.30-13.45 16
17.11 14.00-20.15 16
24.11 7.30-13.45 16
01.12 14.00-20.15 16
08.12 7.30-13.45 16
15.12 14.00-20.15 16