Gastronomik – dni otwarte dla gimnazjalistów

Dni otwarte w 

Zespole Szkół Gastronomicznych nr 2

im. prof. Odona Bujwida w Krakowie.

Serdecznie zapraszamy Gimnazjalistów wraz z Rodzicami na dni otwarte w naszej szkole:

8 marca 2018r.

9 marca 2018r.

10 marca 2018r.

21 kwietnia 2018r.

18 maja 2018r.

w godzinach od 9ºº14ºº

W dniach 8-9 marca 2018 r. zapraszamy na zajęcia lekcyjne (technologii gastronomicznej, zajęć praktycznych oraz przedmiotów ogólnych). Można będzie zwiedzić szkołę, porozmawiać z nauczycielami i uczniami.

10 marca 2018 r. (sobota) zapraszamy na liczne atrakcje przygotowane specjalnie dla Gimnazjalistów i ich Rodziców. W tym dniu odbywać się będą liczne konkursy: językowo-gastronomiczny, barmański, dotyczące racjonalnego żywienia, ekonomiczny „Liderzy Europy”, wiedzy o Krakowie oraz geograficzne, matematyczne, religijne i sportowe. Poza tym odbędą się różne pokazy, seanse filmowe, prezentacje multimedialne… W Warsztacie szkolnym „Pokusa” odbędzie pokaz sporządzania różnych zakąsek, deserów oraz dekoracji potraw i stołów. Będziemy częstować Gimnazjalistów swoimi wyrobami oraz ciasteczkami „wyśmienitymi”.

Rodziców Gimnazjalistów zapraszamy na „festiwal pierogów”. Będzie można na miejscu skosztować mix pierogów za jedyne 2 zł!

Szczegółowe informacje na temat Dni Otwartych 21 kwietnia 2018r. i 18 maja 2018r. podane zostaną w późniejszym terminie.