fbpx

HARMONOGRAM SPOTKAŃ Z RODZICAMI

w Zespole Szkół Gastronomicznych nr 2.

 

 

10 września 2020 r. (czwartek) – spotkanie z rodzicami uczniów  KLAS I   technikum i szkoły branżowej:

godz. 17.30 – spotkanie dyrektora i wychowawców z rodzicami uczniów klas pierwszych
w auli szkolnej (sala 22/22a), następnie odbędzie się spotkanie rodziców z wychowawcami w salach lekcyjnych wg harmonogramu:

          Klasa Wychowawca Sala lekcyjna
1 A  Prof.  Ewa Brożek 28
1 B Prof. Anita Januszek 25
1 C Prof. Agnieszka Korpak 24
1 D Prof. Anna Szczepańska 27
1Ak (kucharz) Prof. Marta Ziobro 15
1KC (kucharz młodociany
i cukiernik)
 

Prof. Aneta Bartecka-Anioł

 

4

 

14 września 2020 r. (poniedziałek) – spotkanie z rodzicami uczniów  KLAS II    technikum
i szkoły branżowej:

17.30 – spotkanie dyrektora i wychowawców z rodzicami uczniów klas drugich po gimnazjum w auli szkolnej (sala 22/22a), następnie odbędzie się spotkanie rodziców z wychowawcami w salach lekcyjnych wg harmonogramu:

  Klasa Wychowawca Sala lekcyjna
2 ag Prof.  Lucyna Koperny 15
2 bg Prof. Magdalena Sudoł 28
2 cg Prof. Elżbieta Celińska 23
2 dg Prof. Anna Zborowska 24
2 akg Prof. Anna Kuć 4
2 bmg Prof. Alicja Begej-Topolska 3
2 dcg Prof. Karolina Janik 12

 

18.00 – spotkanie dyrektora i wychowawców z rodzicami uczniów klas drugich po szkole podstawowej w auli szkolnej (sala 22/22a), następnie odbędzie się spotkanie rodziców z wychowawcami w salach lekcyjnych wg harmonogramu: 

  Klasa Wychowawca Sala lekcyjna
2 Ap Prof. Dorota Goleń 21
2 Bp Prof. Krystyna Dudek 25
2 Cp Prof. Aneta Rokicka 27
2 Dp Prof. Magdalena Kościelny 22
2 Ep Prof. Aleksandra Sałakowska 15a
2 Akp Prof. Alina Augustyn 14a
2 Bmp Prof. Mirosława Broś 26
2 Dcp Prof. Marta Musiałowska 1

 

15 września 2020 r. (wtorek) – spotkanie z rodzicami uczniów  KLAS III i IV technikum i szkoły branżowej:

17.30 – spotkanie dyrektora i wychowawców z rodzicami uczniów klas trzecich i czwartych w auli szkolnej (sala 22/22a), następnie odbędzie się spotkanie rodziców z wychowawcami w salach lekcyjnych wg harmonogramu:

  Klasa Wychowawca Sala lekcyjna
3a Prof. Iwona Kwapiszewska 15
3b Prof. Joanna Mazurków 3
3c Prof. Renata Stępień 12
3ak Prof. Aleksandra Lenartowicz 28
3ck Prof. Beata Dziekan-Krawczyk 4
4a Prof. Marzena Banduła 25
4b Prof. Joanna Pizło 24
4c Prof. Małgorzata Smęda 27

Z poważaniem

Dyrektor Szkoły

Andrzej Ptasznik